Bizi Tanıyın

Megam Tekstil ve Boya San.Tic.Ltd.Şti. 2009 yılında Çorlu/Vakıflar Köyü mevkiinde 11.000m2 alan üzerine kurulmuş ve 2011 yılı itibari ile tam kapasite örgü kumaş boyama tesisi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

AR&GE Boyahanesi olarak kurulan Megam Tekstil, baskılı ve düz boya örgü kumaş üretimleriyle yeni ve modern terbiye merkezlerinden biri olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Fabrikamızda en yeni tekstil teknolojilerini içeren otomasyon ve takip sistemleri kullanılmakta olup mevcut ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile sürekli müşteri memnuniyeti ilkesini göz önünde bulundurarak müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Üretimin her alanında kaliteye önem veren Megam Tekstil, Oeko-Tex Standard 100 belgesine uygunluğu ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek geliştirilmiş yatırımlarıyla üretimine devam etmekte, yurtiçi ve yurtdışı pazarlara hizmet vermektedir.

Megam Tekstil bünyesinde kurulmuş olan kalite sistemi; pazarlama, tasarım, reçete çalışmaları, üretim planlama, boya-baskı-terbiye işlemleri ve sevkiyata kadar olan tüm prosesleri kapsamaktadır. Planlanmış sonuçları başarmak ve prosesleri sürekli iyileştirmek için gerekli faaliyetleri uygulamaktadır.

Megam Tekstil, güçlü AR&GE ve teknik kadrosu ile faaliyet gösterdiği sektörde  ilkleri başarmayı hedeflemiştir.